Alternity GO 3D

Alternity GO 3D, bilim kurgu teması üzerine geliştirilmiş kaliteli bir oyundur.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25M
  • Sürüm 1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Coded Mind
Alternity GO 3D indir; Oyunun her sahnesinde bambaşka bir görev ile karşılaşacaksınız.

İnanılmaz derece kaliteli bir şekilde tasarlanan bu heyecan verici bilim kurgu dünyasında zaman geçirmek isterseniz Alternity GO 3D oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunun her sahnesinde bambaşka bir görev ile karşılaşacaksınız. Görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamak isterseniz stratejik zekanızı kullanın, oyunun alanını değerlendirin ve ilerleme kat etmek için oyunda detaylı bir araştırma yağın. Bu heyecan verici bilim kurgu dünyasında kazanmak için bir çok fırsatınız olacak.

Oyunu daha da heyecan verici bir hale getirmek için arkadaşlarına meydan okuyun, onlardan daha yüksek skor elde etmeye odaklanın. En iyisini verin, en iyi potansiyeli gösterin ve Alternity GO 3D dünyasında kazanan kişi olmak için stratejik zekanızı kullanarak ilerleme kat edin. Güzel, canlı ve çağdaş bir sanat eseri sayesinde multidimensions ile bir macera dolu bir geziye çıkacaksınız. Poligonal engellerle bu gezi dünyasında eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Bir aşiret bilim kurgu çağdaş sanat deneyimi yaşamak için oyunu kurallarının dışında oynamaya odaklanın.

İlerleyeceğiniz güzergah boyunca en yere ulaşmak için engelleri aşarak ilerleme kat edin, kendinizi oyuna odaklayın ve kazanmak için daha fazla engeli aşarak başarı puanlarını ele geçirin. Bu heyecan verici bilim kurgu oyununda sizi eşsiz sahneler bekliyor olacak. Potansiyelinizi gösterin, kazanmaya yönelik hareket edin, rakiplerinizden daha yüksek skor elde ederek oyunda detaylı bir ilerleme yapın. Sınırsız mücadelenin kazanan kişisi olmak için topu platform içerisinde engelleri aşarak göndereceksiniz. En iyi gezi deneyimini sunan bu heyecan verici kontrol kabiliyetinizi artırarak ilerleme kat edeceksiniz.

Bilim kurgu gezisi sırasında karşınıza zorlu görevler çıkacak, kazanmak için zekice hamleler yapacaksınız, alternatif seçenekleri değerlendirerek oyunda ilerlemeye çalışacaksınız. Oldukça heyecan verici bir oyun dünyasına sahip olan Alternity GO 3D dünyasında zorlu bir platform üzerinde ilerleyeceksiniz. Yabancı bir toprakta yaşam mücadelesi için bir meydan okuma seçeneğini değerlendireceksiniz. Oyun arayüzünde sol üst köşede bir çubuk var. Çubuk, zamanla azalır. Her piramit pırlanta da o barda bir nokta ekler, eğer çubuk boşsa kaybedersiniz.

Parlayan canlı poligonlarda harika bir yolculuk yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Platformun sonuna kadar hayatta kalmak için stratejinizi geliştirin, kontrolünüzü artırın ve kazanmak için oyuna odaklanın. Gelişmiş oyun özellikleri, 3D görseller ve seçenekler ile anında eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Bu heyecan verici bilim kurgu deneyiminde görevlerinize odaklanın, kazanmak için hayatta kalın ve ilerleme kat edin. Zaferi elde etmek için rakiplerinizden daha yüksek skor elde etmeniz gerekiyor. Bu sebeple ışıldayan dünyanın tadını çıkarırken yönlendirme kabiliyetinizi de artırarak ilerlemeye çalışacaksınız. Kazanmak için bir çok fırsatınız olacak. Bu sebeple stratejinizi geliştirin, oyunu geliştirmeye odaklanın ve ilerleme kat edim. Heyecan verici bir macera sizi bekliyor.

Alternity GO 3D indir